Podiumprogramma

De gehele dag zijn er op 3 podia optredens. Hieronder vindt u het gehele programma van deze verschillende podia.

Van 11.00 – 17.00 uur zal de mobiele muziek van “Gert van den Heuvel met draaiorgel de Veluwenaar“: je komt hem overal tegen!

Ons Huis terras en podium

Presentatie Maaike Wijngaard en Bernd Schrikkema
10.30 uur: Demonstratie van dansschool Jacqueline Hutten: danswereld                               11.30 uur: Cajon met Sampa Soekhram: trommel je mee?
12.00 uur: Dansshow door Studio Bransz o.l.v. Haico van Dijk: hip en wervelend!
13.00 uur: De Steck, Cultuur Collectief Wageningen: ontdekmuziek                                              om 13.00 uur: Katrin Ebbers: basgitaarsolo met zang                                                                                      om 13.30 uur: Leonard Krijgsman: (blokfluit) ensemble                                                                             om 13.45 uur: iLL skiLL squad
14.00 uur: Concert door Koorschool Gelderland olv Albert Wissink                                                om 14.00 uur: kinderkoor: piepjonge stemmen                                                                                             om 14.30 uur: Tienerkoor: klasse apart in klassiek
15.00 uur: Uit de kooi! met Mr Tsjillup: muziekale rattenvanger van Hamelen.
16.00 uur: Lafrique Dance Company: heerlijk salsa dansen
17.00 uur: einde programma

Molen podium

Presentatie Hans Dobbe
11.00 uur: Opening: duurzaamheid, buurzaamheid! met de buurtklucht:
                      “de Buurmannen, de burgemeester en de molenaar…”, met ‘liever veul                                           bloemen’ en Kozi Kids
11.15 uur: Molenliederen: koor van buurtbewoners olv  Hanny van Lankeren
11.30 uur: Pretty Good Overall: burenbandje!
12.00 uur: Klezmerensemble Ha Chalon o.l.v. Ella Hoeneveld: meeslepend Klezmerorkest.
13.15 uur: Wike Schippers: getalenteerde zangeres
14.00 uur: Groep Canela: zuid amerikaans warmbloedig
15.00 uur: Birds of a Feather, Wageningse Americana, country en folk
16.00 uur: Writist: Local cat… laat je verrassen!
17.00 uur: einde programma

Platte Kar podium:

12.00 uur: Wieledansers: draaien en zwieren.
12.30 uur: Romantische liederen: Hanny van Lankeren, zang en Mariëtta Martaki, gitaar
13.00 uur: easyActive: met wedstrijd paaldansen
13.30 uur: Studio Bransz o.l.v. Haico van Dijk: dans mee!                                                            14.30 uur: De Steck: Cultuur Collectief Wageningen: ontdek muziekmaken                              om 14.30 uur: Annelies Hendriks: saxofoon duetten met leerling                                                          om 14.45 uur: Leonard Krijgsman: (blokfluit) ensemble
15.30 uur: Circus op de Utrechtse Heuvelrug o.l.v. Ralf van de Rhee: acrobatiek op de kar.
16.00 uur: Studio Bransz o.l.v. Haico van Dijk: dance, dance, dance!
17.00 uur: Einde programma